Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup; otel, plaj, havuz ve bahçe mobilya sektöründe önde gelen isimlerden olmuş ve bu gurur ile yoluna devam etmektedir.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve bu süreçteki ar-ge yatırımlarının bir sonucu olarak DGS Bahçe Mobilyaları, ilk yerli üretici olarak sektörde kabul görmüştür.

Yeniçağın getirdiği değişimleri yakından takip edip tespit eden firmamız şezlong ve alüminyum bahçe mobilya alanın da ihtisaslaşmıştır ve dünyaca ünlü firmalar ile rekabet edip, ülke ekonomisine katkıda bulunan ürünlerini üretmekten gurur duymaktadır.

Firmamız ürettiği tüm ürünlerde “kalite, ergonomi ve ekonomi” şartlarını göz önünde bulundurarak çalışmaktadır. Sadece üretim ve satış aşaması ile değil, satış sonrası hizmetleri ile de güven ilkesi içerisinde ilerlemektedir. Tüm bu çalışma prensipleri ve müşteri memnuniyeti politikası ile yola başladığı ilk günden bu yana bir çok 5 yıldızlı ve butik otelin havuz başı ve plajlarını süsleyen firmamız, geniş referansları ile yoluna devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Firmamızın temel amacı “kaliteli, ergonomik ve ekonomik” ürünlerini üretmeye devam ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve dost olunabilecek hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde lider firmalardan biri olmak ve bayrağı 3. nesile devretmek.

WhatsApp
05334216155